Płatności

Za zakupy w naszym sklepie mogą Państwo zapłacić na 4 sposoby:


Przelew bankowy

Jest to łatwa do zrealizowania i tania metoda płatności. Przelew można wykonać korzystając z bankowości elektronicznej, robiąc go w tradycyjnym oddziale banku lub na poczcie. Wpłata zazwyczaj jest księgowana na naszym koncie w ciągu 1-2 dni roboczych.

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas e mail potwierdzający zamówienie i zawierający dane potrzebne do dokonania przelewu. Termin dokonania płatności to 3 dni robocze od otrzymania potwierdzenia zamówienia. W tytule przelewu wpisz tylko numer Twojego zamówienia.

Numer naszego rachunku bankowego:

IBAN PL 37 2490 0005 0000 4530 7004 9033

SWIFT: ALBPPLPW

Wysyłka zamówionego towaru - wybranym przez Ciebie sposobem dostawy - następuje po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, a Ty na swój adres e mail dostajesz od nas informacje o wysłaniu paczki.

Płatność przy odbiorze

Czyli inaczej "za pobraniem". Jest to najbezpieczniejsza z punktu widzenia kupującego forma płatności. Zapłata za zakupione produkty następuje przy odbiorze dostawy. Wysyłka zamówionego towaru jest realizowana już po złożeniu zamówienia, a Ty na swój adres e-mail dostajesz od nas informacje o wysłaniu paczki.

Dla Twojej wygody płatność za pobraniem jest realizowana w naszym sklepie GRATIS!

W zależności od wybranego przez Ciebie sposobu dostawy możesz dokonać płatności przy odbiorze paczki:

- u kuriera DPD: gotówką - prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty płatności, kurier nie jest zobowiązany do wydawania reszty. O dniu i szacowanej godzinie dostawy zostaniesz poinformowany mailem i SMS-em, zawierającym również numer telefonu komórkowego do kuriera na wypadek, gdybyś potrzebował zmienić termin dostawy.

- w paczkomartach inPost: kartą płatniczą - instrukcję dokonania płatności w paczkomacie otrzymasz SMS-em wraz z informacją o dostarczeniu paczki do wybranego przez Ciebie paczkomatu.

- na poczcie: zapłać gotówką przy odbiorze swojej paczki.


Dotpay - szybkie płatności online

To bardzo wygodny i najszybszy sposób dokonania płatności przelewem bankowym. Wdrożyliśmy go również po to, abyś mógł wygodnie płacić za zakupy również kartą płatniczą i kredytową.

Dotpay to najbezpieczniejszy system obsługi płatności online. Stosowanie najnowszych technologii i rygorystycznych procedur sprawia, że Dotpay jest uznawany za najlepszy serwis obsługujący transakcje płatnicze sklepów internetowych, firm, jak i płatności między osobami fizycznymi, co potwierdziło wiele rankingów oraz badań rynku.

Wybierając tą formę płatności natychmiast po złożeniu zamówienia w sklepie internetowym zostaniesz przekierowany do systemy Dotpay, w którym wskażesz swój bank i zalogujesz się do niego lub wybierzesz opcję płatności kartą kredytową.

Po dokonaniu płatności pieniądze pojawiają się na naszym koncie niemal natychmiast, co pozwala nam na szybkie przystąpienie do realizacji wysyłki Twojego zamówienia, a Ty na swój adres e mail dostajesz od nas informacje o wysłaniu paczki.

PayPal - szybkie płatności online

Jeśli posiadasz konto PayPal możesz z nim zapłacić w naszym sklepie - łatwo, szybko i bezpiecznie - po złożeniu zamówienia zostajesz przekierowany na stronę PayPa,l gdzie wpisujesz Tylko swój adres e-mail i hasło do konta aby dokonać płatności.

Po dokonaniu płatności pieniądze pojawiają się na naszym koncie niemal natychmiast, co pozwala nam na szybkie przystąpienie do realizacji wysyłki Twojego zamówienia, a Ty na swój adres e mail dostajesz od nas informacje o wysłaniu paczki.
PayPal logo