NAJWYŻSZA SATYSFAKCJA


W Polsce sprzedaż internetowa odzież i obuwia należy do największych kategorii w handlu e-commerce. Nic dziwnego, ponieważ dziś zakupy przez internet oferują Ci coraz więcej zalet: ogromny wybór odzieży praktycznie wszystkich marek i projektantów. Jednocześnie zyskujesz oszczędność czasu przy porównywaniu ofert, cen i warunków dostawy. Minusem jest to, że w momencie podejmowania decyzji o zakupie nie możesz sprawdzić jakości kupowanego ubrania - nie dotkniesz materiału, nie sprawdzisz jakości uszycia. Nie masz do końca pewności, czy otrzymasz ubranie o jakości zgodnej z Twoimi oczekiwaniami na podstawie jego zdjęcia i opisu.

Wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom w Manor of Elegance robimy wszystko, aby zapewnić Ci Najwyższą Satysfakcję z wysokiej jakości używanych przez nas materiałów i starannego uszycia naszych ubrań.

Nasze materiały wybieramy bardzo starannie od najlepszych producentów, w większości są to producenci włoscy, portugalscy, francuscy, a materiały są oparte na włóknach naturalnych: bawełnie, wiskozie, wełnie, jedwabiu. Za ich doskonałą jakość chętnie płacimy wysoką cenę.

Zlokalizowanie naszej produkcji w szwalni w Łodzi pozwala nam na ścisłe nadzorowanie całego procesu szycia, łącznie z doborem dodatków wysokiej jakości. Ponieważ szyjemy krótkie serie unikalnych fasonów, każda sztuka ubrania jest też przez nas dokładnie sprawdzana pod kątem jakości uszycia, zanim trafi do naszego magazynu i sklepu, aby w końcu w znakomitym wykonaniu dotrzeć do Ciebie.

Pracując na Twoją Najwyższą Satysfakcję dajemy Ci także darmową* dostawę i zwrot oraz aż 90 dni na zwrot z zakupionych ubrań. Spokojnie możesz je przymierzyć w domu, a jeśli trzeba wymienić lub zwrócić. Bardzo zależy nam na tym, abyś robiąc zakupy w naszym sklepie zawsze czuł się wygodnie i bezpiecznie.

Najwyższa jakość jest bardzo istotną częścią wartości marki Manor of Elegance, ponieważ uważamy, że jest podstawą elegancji. Dlatego dbamy o nią w każdym wymiarze - dla naszej, a przede wszystkim dla Twojej Najwyższej Satysfakcji.

*tylko na terenie Polski