Blog

LEN. NAJDZIELNIEJSZA ROŚLINKA NA ŚWIECIE.

LEN. NAJDZIELNIEJSZA ROŚLINKA NA ŚWIECIE.

Len - wyjątkowa tkanina, którą w rozpalonym piekle być może nosi i sam diabeł. Czy wiesz dlaczego? I czy masz ją w letnie upały „pod ręką”? A najlepiej na sobie? :)

SILNA KOBIETA. GRACE KELLY JAKIEJ NIE ZNACIE.

SILNA KOBIETA. GRACE KELLY JAKIEJ NIE ZNACIE.

Grace Kelly dla większości to tylko piękna aktorka i dumna księżna, ale ja zobaczyłam w niej przede wszystkim kobietę o wyjątkowej osobowości, która nie raz musiała o siebie mocno zawalczyć, aby odnieść sukces, aby realizować swoje marzenia. Kobietę o ogromnej wewnętrznej sile i determinacji, niezwykle wymagającą wobec siebie, co pozwoliło jej tak wiele w życiu osiągnąć, ale też podjąć kilka naprawdę trudnych decyzji, znieść wiele przeciwności i zawsze konsekwentnie, odpowiedzialnie realizować swoje wybory.

WEŁNA, CO TAK NAPRAWDĘ O NIEJ WIESZ?

WEŁNA, CO TAK NAPRAWDĘ O NIEJ WIESZ?

Wełna, wierna przyjaciółka człowieka od zarania dziejów - taka na dobre i na złe. Szlachetna i zgrzebna - przez wieki uczestniczyła w we wszystkich wielkich, historycznych momentach i prozie życia codziennego. Czy znasz jej fascynującą historię i wspaniałe, baturalne właściwości?

SUKIENKA, KTÓRA STAŁA SIĘ KOBIETĄ

SUKIENKA, KTÓRA STAŁA SIĘ KOBIETĄ

Silna, niezależna kobieta może mieć tylko jedną sukienkę - właśnie TĄ!
Mała czarna - dwa mocno elektryzujące słowa, a kryje się za nimi taka prosta sukienka. Ale to jest sukienka, która nie wychodzi z mody od prawie 90-u lat! Sukienka, która jest niesłąbnąco kochana i doceniana przez wszystkie eleganckie kobiety na całym świecie... sukienka, która sama stała się kobietą...

PROMIENNA ORCHIDEA - KOLOR ROKU 2014

PROMIENNA ORCHIDEA - KOLOR ROKU 2014

Każdego roku światowi trendsetterzy od kolorów decydują o tym, który kolor zostanie kolorem następnego roku. Ta decyzja oznacza, że praktycznie natychmiast wszyscy projektanci tkanin, a za nimi projektanci odzieży, projektanci wnętrz, specjaliści od makijażu uwzględniają ten kolor w swoich kolekcjach - i chciał nie chciał - pojawia się on na wybiegach, a następnie w naszych szafach.

AUDREY HEPBURN

AUDREY HEPBURN

Kto jej nie pamięta? Jak w 1990 roku bardzo słusznie powiedział Ralph Lauren: “Tylko dwóch czy trzech osób nigdy nie zapomnimy ze względu na ich czar i elegancję. Audrey Hepburn jest z nich pierwszą”.