Ostatnie wpisy

SILNA KOBIETA. GRACE KELLY JAKIEJ NIE ZNACIE.

SILNA KOBIETA. GRACE KELLY JAKIEJ NIE ZNACIE.

Grace Kelly dla większości to tylko piękna aktorka i dumna księżna, ale ja zobaczyłam w niej przede wszystkim kobietę o wyjątkowej osobowości, która nie raz musiała o siebie mocno zawalczyć, aby odnieść sukces, aby realizować swoje marzenia. Kobietę o ogromnej wewnętrznej sile i determinacji, niezwykle wymagającą wobec siebie, co pozwoliło jej tak wiele w życiu osiągnąć, ale też podjąć kilka naprawdę trudnych decyzji, znieść wiele przeciwności i zawsze konsekwentnie, odpowiedzialnie realizować swoje wybory.

WEŁNA, CO TAK NAPRAWDĘ O NIEJ WIESZ?

WEŁNA, CO TAK NAPRAWDĘ O NIEJ WIESZ?

Wełna, wierna przyjaciółka człowieka od zarania dziejów - taka na dobre i na złe. Szlachetna i zgrzebna - przez wieki uczestniczyła w we wszystkich wielkich, historycznych momentach i prozie życia codziennego. Czy znasz jej fascynującą historię i wspaniałe, baturalne właściwości?

SUKIENKA, KTÓRA STAŁA SIĘ KOBIETĄ

SUKIENKA, KTÓRA STAŁA SIĘ KOBIETĄ

Silna, niezależna kobieta może mieć tylko jedną sukienkę - właśnie TĄ!
Mała czarna - dwa mocno elektryzujące słowa, a kryje się za nimi taka prosta sukienka. Ale to jest sukienka, która nie wychodzi z mody od prawie 90-u lat! Sukienka, która jest niesłąbnąco kochana i doceniana przez wszystkie eleganckie kobiety na całym świecie... sukienka, która sama stała się kobietą...